WYNIKI ETAPU FINAŁOWEGO POWIATOWYCH ZAWODÓW PIERWSZEJ POMOCY

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Opiekunowie drużyn szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych,

W tabelach poniżej przedstawiamy ostateczne wyniki Powiatowych Zawodów Pierwszej Pomocy, których finał odbył się 31 maja 2017 r. w Zespole Szkół w Dobczycach. Zgodnie z regulaminem zawodów wygrywa je zespół, który osiągnie największa liczbę punktów w etapie finałowym. W sytuacji równej ilości punktów w etapie powiatowym o kolejności miejsc decyduje suma zdobytych punktów drużyny podczas etapu szkolnego.

Zwycięzcom i finalistom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz zachęcamy do udziału w kolejnej edycji Zawodów w roku 2018.

Państwu, przygotowującym drużyny – dziękujemy za włożony trud i zaangażowanie.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Szczegółowe oceny poszczególnych scenek znajdują się do wglądu w Starostwie Powiatowym w Myślenicach, w Wydziale Promocji i Ochrony Zdrowia przy ul. Kazimierza Wielkiego 5.

Szkoły podstawowe:

 

 

MIEJSCE

Szkoła

SUMA PKT

1.

Szkoła Podstawowa w Kobielniku

117

2.

Szkoła Podstawowa w Bęczarce

109,5

3.

Szkoła Podstawowa im. Króla Kazimierza III Wielkiego w Zasani

102,5

4.

Szkoła Podstawowa im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tokarni

100

5.

Zespół Placówek Oświatowych w Harbutowicach

99,5

6.

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach

95

7.

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Tajnego Nauczania w Dziekanowicach

82*

8.

Szkoła Podstawowa w Skomielnej Czarnej,

82**

9.

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Czasławiu

76

10.

Zespół Placówek Oświatowych w Drogini

72

*Wynik szkoły z etapu kwalifikacyjnego : 73,. Średnia arytmetyczna wszystkich wyników uczniów- 22,2

** Wynik szkoły z etapu kwalifikacyjnego: 73. Średnia arytmetyczna wszystkich wyników uczniów- 21,4

 

GIMNAZJA:

 

 

MIEJSCE

SZKOŁA

SUMA PKT

1.

Gimnazjum nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Myślenicach

108

2.

Publiczne Gimnazjum w Głogoczowie

104,5*

3.

Gimnazjum im. Henryka Sienkiewicza w Krzczonowie

104,5**

4.

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dobczycach

100,5

5.

Gimnazjum im. ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Tokarni

100

6.

Zespół Szkół nr 1 w Raciechowicach, 32-415 Raciechowice 106

92

7.

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Trzebuni

88,5

8.

Gimnazjum w Skomielnej  Białej

87

9.

Gimnazjum im. Stefana kard. Wyszyńskiego w Sułkowicach

86,5

10.

Gimnazjum im. Króla Kazimierza III Wielkiego w Rudniku

84,5

*Wynik szkoły z etapu kwalifikacyjnego : 64,.

** Wynik szkoły z etapu kwalifikacyjnego: 59.

 

 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

MIEJSCE

Nazwa Szkoły

SUMA PKT

 

1.

Zespół Szkół Ogólnokształcących, I LO im. T. Kościuszki w Myślenicach

107

 
 
 

2.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach

104

 
 
 

3.

Zespół Szkół im. ks. J. Tischnera w Dobczycach

96,5

 
 
 

4.

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach

91

 
 
 

5.

Zespół Szkół Techniczno – Ekonomicznych w Myślenicach,

88,5

 
 
 

6.

Prywatne Technikum Osińskich w Myślenicach

84

 
 
 

WYNIKI ETAPU KWALIFIKACYJNEGO POWIATOWYCH ZAWODÓW PIERWSZEJ POMOCY

WYNIKI ETAPU KWALIFIKACYJNEGO POWIATOWYCH ZAWODÓW PIERWSZEJ POMOCY – SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Szkoła

Wynik

Średnia arytmetyczna wyników wszystkich uczniów

Uwagi

1.

Szkoła Podstawowa w Kobielniku

86

 

 

2.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach

82

 

 

3.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach

80

 

REZYGNACJA

4.

Szkoła Podstawowa w Zasani

73

24,33

 

5.

Szkoła Podstawowa w Czasławiu

73

22,4

 

6.

Szkoła Podstawowa w Dziekanowicach

73

22,2

 

7.

Szkoła Podstawowa w Skomielnej Czarnej

73

21,44

 

8.

Szkoła Podstawowa w Bęczarce

72

24

 

9.

Szkoła Podstawowa w Tokarni

72

19,47

 

10.

Szkoła Podstawowa w Drogini

64

21,33

 

11.

Szkoła Podstawowa w Harbutowicach

64

19

Kolejna drużyna, zakwalifikowana  w wyniku rezygnacji SP nr 3 w Myślenicach

12.

Szkoła Podstawowa w Wiśniowej

62

 

 

13.

Szkoła Podstawowa w Skomielnej Białej

61

17,6

 

14.

Szkoła Podstawowa w Stadnikach

61

16,11

 

15.

Szkoła Podstawowa w Głogoczowie

60

18

 

16.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Pcimiu

60

16,14

 

17.

Szkoła Podstawowa w Brzączowicach

60

15,95

 

18.

Szkoła Podstawowa w Trzemeśni

59

19

 

19.

Szkoła Podstawowa w Dobczycach

59

17,8

 

20.

Szkoła Podstawowa w Tenczynie

58

 

 

21.

Szkoła Podstawowa w Kornatce

57

16,6

 

22.

Szkoła Podstawowa w Trzebuni

57

16,28

 

23.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Stróży

56

 

 

24.

Szkoła Podstawowa w Krzeczowie

55

 

 

25.

Szkoła Podstawowa w Jasienicy

54

18

 

26.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Stróży

54

17

 

26.

Szkoła Podstawowa w Porębie

54

17

 

27.

Szkoła Podstawowa w Rudniku

51

 

 

28.

Szkoła Podstawowa w Osieczanach

45

15

 

28.

Szkoła Podstawowa w Krzywaczce

45

15

 

 

WYNIKI ETAPU KWALIFIKACYJNEGO POWIATOWYCH ZAWODÓW PIERWSZEJ POMOCY – GIMNAZJA

Lp.

Szkoła

Wynik

Średnia arytmetyczna wyników wszystkich uczniów

1.

Gimnazjum nr 1 w Myślenicach

81

 

2.

Gimnazjum w Dobczycach

70

 

3.

Gimnazjum w Rudniku

64

20,25

4.

Gimnazjum w Trzebuni

64

19,5

5.

Gimnazjum w Głogoczowie

64

18,63

6.

Gimnazjum w Tokarni

62

 

7.

Gimnazjum w Skomielnej Białej

60

 

8.

Gimnazjum w Krzczonowie

59

 

9.

Gimnazjum w Sułkowicach

58

18,2

10.

Gimnazjum w Raciechowicach

58

17,5

11.

Gimnazjum nr 2 w Myślenicach

58

16,38

12.

Gimnazjum w Wiśniowej

56

16,75

13.

Gimnazjum nr 3 w Myślenicach

56

16,05

14.

Gimnazjum w Krzywaczce

56

15,8

15.

Gimnazjum w Lubniu

56

15,64

16.

Gimnazjum w Gruszowie

55

 

17.

Gimnazjum w Krzyszkowicach

54

 

18.

Gimnazjum w Bysinie

53

16,14

19.

Gimnazjum w Tenczynie

53

15,55

20.

Gimnazjum w Krzeczowie

53

15,43

21.

Gimnazjum w Jaworniku

46

15,33

22.

Gimnazjum w Trzemeśni

46

15,25

WYNIKI ETAPU KWALIFIKACYJNEGO POWIATOWYCH ZAWODÓW PIERWSZEJ POMOCY –SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Lp.

 

Wynik

Średnia arytmetyczna wyników wszystkich uczniów

1.

Prywatne Technikum w Myślenicach (Andrzej Osiński)

82

 

2.

ZSZiO w Sułkowicach

80

 

3.

ZSO w Myślenicach (Liceum im. T. Kościuszki)

76

 

4.

ZSP Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach

71

 

5.

ZS w Dobczycach

70

 

6.

ZSTE w Myślenicach

64

 

Szkoły wyróżnione kolorem żółtym zakwalifikowały się do etapu finałowego w dniu 31.05.2017 r.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w pierwszym etapie Zawodów.

TESTY WRAZ Z ODPOWIEDZIAMI:

TEST DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

TEST DLA GIMNAZJÓW

TEST DLA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Do pobrania: